Підготовчі курси для вступу до Запорізького фахового авіаційного коледжу ім. О. Г. Івченка створюються з метою підготовки до успішного складання вступних випробувань при вступі до навчального закладу та успішного навчання після вступу.
Слухачі підготовчих курсів мають можливість:
Вартість навчання на підготовчих курсах залежить від терміну навчання і визначається відповідно до кошторису, затвердженого директором коледжу (довготривалі (з жовтня), 4,5-місячні (з лютого), 3-місячні (з квітня) та місячні).
Особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси Запорізького фахового авіаційного коледжу ім. О.Г.Івченка, для вступу на основі базової загальної середньої освіти до нашого навчального закладу додається до 10 балів в результат усної співбесіди залежно від успішності.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
(095)-116-98-77 (063)-182-63-61На крилах мрії до перемог!
22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки (об'єднання) Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину незалежну державу. У зачитаному на зборах «Універсалі соборності», зокрема, відзначалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка». Цей день став символом українського державотворення, втілив соборницькі прагнення українців щодо консолідації в одній державі