На крилах мрії до перемог!

ЗАПОРІЗЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ім. О. Г. Івченка

Присяжна Вікторія Юхимівна

Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, завідувач відділенням комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії та економіки з 2019 року. У коледжі працює з 2009 року.

Закінчила Запорізький національний університет у 1989 році за спеціальністю «Російська мова і література». У 2004 році - Запорізький інститут державного муніципального управління, за спеціальністю «Облік і аудит».

prysyazhna.v@zac.org.ua Діяльність відділення Телеграм-канал

Часи роботи

Ел.пошта: ki-kn@zac.org.ua

Руднєва Людмила Валеріївна

Секретар відділення

Про відділення

Відділення об’єднує три спеціальності:

Складові успіху в підготовці фахівців на відділенні:

  • кваліфікований викладацький склад циклових комісій:
  • постійний творчий пошук викладачів випускових циклових комісій;
  • індивідуальний підхід до навчання;
  • тісна співпраця з ІТ-кампаніями. Деякі студенти під час практики на старших курсах працюють в ІТ компаніях;
  • потужний комп’ютерний парк коледжу нараховує 120 одиниць сучасної комп’ютерної техніки. Всі комп’ютери коледжу об’єднані в єдину мережу і мають доступ до всесвітньої інформаційної мережі Internet;
  • участь студентів в олімпіадах та конкурсах професійної майстерності.

Високий рівень підготовки випускників нашого відділення дозволяє їм продовжувати навчання за скороченим терміном у Національному університеті «Запорізька політехніка», Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут та в інших вищих навчальних закладах України.

Випускники спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Економіка» є конкурентноспроможними на ринку праці, успішними у підприємницькій діяльності та на державній службі.

Ми пишаємося своїми випускниками, що плідно реалізують знання у сфері національної економіки та ІТ-технологій. Вони працюють в таких провідних ІТ-кампаніях як «Freshcode», «Elementika», керівниками відділень АТ «МОТОР-БАНК», АТ "А-БАНК", провідними спеціалістами фінансово-економічних служб підприємств і організацій міста Запоріжжя та області.

Родзинкою відділення комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії та економіки є те, що наші випускники повертаються до коледжу в статусі викладачів, готових передавати свої знання і вміння новому поколінню.