На крилах мрії до перемог!

ЗАПОРІЗЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ім. О. Г. Івченка

Коледж сьогодні

Сьогодні у стінах одного із найстаріших навчальних закладів міста отримують знання понад 800 студентів. Навчання проводиться за денною та заочною формою навчання. Після закінчення коледжу студенти отримують кваліфікацію «фаховий молодший бакалавр» за такими спеціальностями та освітньо-професійними програмами:

Код спеціальності Спеціальності Освітньо-професійні програми
134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка

1. Виробництво літальних апаратів

2. Виробництво авіаційних двигунів

133 Галузеве машинобудування

1. Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

2. Комп’ютерні технології в машинобудуванні

131 Прикладна механіка 1. Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів
136 Металургія 1. Ливарне виробництво чорних і кольорових металів та сплавів
122 Комп’ютерні науки 1. Обслуговування програмних систем і комплексів
123 Комп’ютерна інженерія 1.Обслуговування комп'ютерних систем і мереж
051 Економіка

1. Економіка підприємства

2. Бізнес-економіка

Готують майбутніх спеціалістів викладачі найвищого рівня. Серед них 2 кандидата наук, 47 викладачів мають вищу категорію, 10 викладачів – першу категорію. У педагогічному колективі є «викладачі-методисти» 17 осіб, «старших викладачів» – 17 осіб.

Сьогодні фаховий авіаційний коледж – один з найкращих вищих навчальних закладів південно-східного регіону. На його рахунку – перемоги та призові місця на регіональних, міських предметних олімпіадах у Національному аерокосмічному університеті «ХАІ», Криворізькому авіаційному коледжі, перемоги у всеукраїнських змаганнях та олімпіадах.

Багато винаходів студентів та випускників знайшли застосування на сучасному виробництві. У наш час інновацій та комп'ютерних технологій важливо досягти відповідності рівня підготовки фахівців вимогам промисловості. Тому фонд технічного обладнання лабораторій та майстерень включає понад 1 тисячу екземплярів. Загальна комп'ютерна оснащеність коледжу становить понад 150 ПК.

У навчальному процесі задіяно понад 110 ПК. Є 9 комп'ютерних аудиторій на 100 робочих місць, автоматизовані робочі місця програміста. Усі комп'ютери об'єднані у єдину комп'ютерну мережу. З 2002 року діє виділений канал у мережу Інтернет, працює електронна пошта, внутрішній та зовнішній WEB-сервери. З усіх комп'ютерів є вихід до Інтернету. У коледжі діє вільна WF-зона.

Здобувачі освіти всіх спеціальностей на практичних заняттях, під час виконання курсових та дипломних проєктів освоюють курс роботи на комп’ютерах в сучасних операційних системах, а також професійні курси з залученням прикладних програмних пакетів, систем автоматизованого проектування, систем обробки інформації.

Інформаційним центром фахового коледжу є бібліотека, фонд якої складає більше 40 тис. екземплярів. Кожного року відбувається оновлення фондів спеціальною професійною літературою.

Студенти на викладачі нашого коледжу мають змогу користуватися спортивною базою «Мотор Січ» - спортивним комплексом «Стріла» і плавальним басейном.

Студентське життя не обмежується тільки навчанням, на нашій базі працюють різноманітні гуртки, проводяться змагання, конкурси та заходи, часто у змішаному режимі.

Якщо бажаєте прожити повноцінне студентське життя, ми будемо чекати саме на тебе!