Підготовчі курси для вступу до Запорізького фахового авіаційного коледжу ім. О. Г. Івченка створюються з метою підготовки до успішного складання вступних випробувань при вступі до навчального закладу та успішного навчання після вступу.
Слухачі підготовчих курсів мають можливість:
Вартість навчання на підготовчих курсах залежить від терміну навчання і визначається відповідно до кошторису, затвердженого директором коледжу (довготривалі (з жовтня), 4,5-місячні (з лютого), 3-місячні (з квітня) та місячні).
Особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси Запорізького фахового авіаційного коледжу ім. О.Г.Івченка, для вступу на основі базової загальної середньої освіти до нашого навчального закладу додається до 10 балів в результат усної співбесіди залежно від успішності.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
(095)-116-98-77 (063)-182-63-61На крилах мрії до перемог!
У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.
Вона тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - також наш співвітчизник. За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад 150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.
Щорічно українці відзначають цей день як день пам’яті тих, хто чесно виконував свій військовий обов’язок у локальних збройних конфліктах.