Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Вересень 2022
1Чт2Пт3Сб4Нд5Пн6Вт7Ср8Чт9Пт10Сб11Нд12Пн13Вт14Ср15Чт16Пт17Сб18Нд19Пн20Вт21Ср22Чт23Пт24Сб25Нд26Пн27Вт28Ср29Чт30Пт

I семестр 2017-2018 н.р.


15 грудня у відділі мистецтв Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках роботи Фабрики Святого Миколая з ініціативи Соціального центру Проміння відбулось офіційне пакування першого подарунку до свята Миколая.

Святий Миколай разом з помічниками даруватиме свято запорізьким дітлахам, позбавленим батьківського піклування. Кожного року саме завдяки щирій допомозі небайдужих людей Центр « Проміння» організовує казкове свято для понад 500 дітлахів, позбавлених материнської ласки й батьківської підтримки. Студенти ЗАК вже другий рік поспіль беруть активну участь в придбанні необхідних речей для дітей-сиріт та надають волонтерську допомогу в організації заходів..

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції і в цьому році!

 
 

 
18 листопада в авіаколеджі відбувся День відкритих дверей.
На нього були запрошені учні 9-11 класів - потенційні абітурієнти 2018 року, а також їх батьки. Молоді люди, які прагнуть долучитися до дружньої родини студентів і викладачів коледжу, ознайомилися із сучасними спеціальностями коледжу, його традиціями, умовами вступу та перспективами подальшого працевлаштування і навчання. Гостіприйняли участь у розіграші лотереї і отримали призи за свої перші перемоги на шляху до коледжу.
Чекаємо на нові зустрічі!
 

 

 
16 листопада студентки коледжу Ковшова В( Е-16), Денисенко В. ( Е-16), Марчук В. ( Е-16) та Косолапова А. ( Е-16) стали учасницями П’ятого Всеукраїнського філософського фестивалю «Філософія миру». Дівчата продемонстрували нестандартне інноваційне мислення, власну презентацію світобачення та неабияку кмітливість, за що отримали відповідну відзнаку!!!
 
 

В рамках проведення заходів До Дня української  писемності та мови 13 листопада викладачем ПЦК філологічних дисциплін  Волковою С. М. було проведено захід « Крізь зболений час і духовні руїни, вертайсь, рідно мово, в Україну!» Увазі молоді був представлений документальниий фільм про створення слов’янського алфавіту. Понад 30 студентів прийняли безпосередню участь у заході. Студенти групи АКТ17-3 підготували усний журнал про складний та довгий шлях формування українського правопису. У залі линув сміх та мелодія українського слова: сценка з « Кайдашевої сім’ї» у виконанні Корякіної В. та Кабанова В. А низка поезій В. Симоненка, Л.Костенко, О. Пахльовської, Л. Кисільова, Я. Щоголева у виконанні найкращих читців( Гончаренко М., Фодорожнюк Д., Вакуленко Я., Кузьмінова І) налаштувала на ліричний настрій. Студенти групи АКТ-16-2 продемонстрували обряд літнього циклу « Зажинки. Жнива. Обжинки.» Дівчата групи КН-17 ( Паршина Д., Смілик Д., Притула К., Козак Г.) підготували танок з вінками. На сяті панувала весела, доброзичлива атмосфера.. Подібні заходи урізноманітнюють сірі будні, збагачують духовно та надихають на нові звершення. Хай рідне слово об’єднує нас та завжди буде обеоегом та духовним джерелом життя.
 
 


9 листопада 2017 року в авіаційному коледжі викладачами ПЦК філологічних дисциплін було розпочато заходи, присвячені Дню української мови та писемності. Учасники гуртка «Світлиця»  під керівництвом викладача української мови Шмиголь Р.А.  розповіли про життя і діяльність святого, письменника, літописця Києво-Печерського монастиря - Преподобного Нестора Літописця. Студенти підготували стінгазети, реферати, презентації, розповіді. Заходи пойшли в дружній та святковій обстановці, студентів ще раз закликали любити та шанувати українську мову.


 

 

01 листопада у рамках поглиблення вивчення спеціальних дисциплін для спеціальності «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК» (Прикладна механіка) та гурткової роботи було проведено екскурсію до обласного телецентру. Студенти ознайомились з покриттям області телевізійною мережею, телевізійними та радіопередавачами і історією їх розвитку. Студенти отримали масу задоволення та розширили свій кругозір. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

14 жовтня для запорожців - особливий день. Це свято Покрови, українського козацтва, День захисника України та звільнення Запоріжжя від фашистсько-німецьких загарбників.

З метою вшанування українських воїнів, які відстоюють незалежність і суверенітет України, привітання студентів та викладачів із з святом в коледжі 11 жовтня 2017року відбувся святкой концерт присвячений Дню Захистника, виставка листівок та стінгазет «Повертайся живим!», «Козак- це сила!», «Визволення Запоріжжя» та проведено виховні години.

 

 

 


 

12 жовтня 2017 року в коледжі відбувся профорієнтаційний захід в рамках реалізації спільного іноваційного проекту "START PROFI. Обирай. Вирішуй. Дій". До коледжу завітали гості-учасники проекту шкіл Шевченківського району. Студенти і викладачі коледжу розповіли про сучасні спеціальності, за якими здійснюється навчання, про насичене студентське життя. Учні шкіл прийняли активну участь в конкурсній програмі "Моя майбутня професія" та мали можливість відчути дружню атмосферу у родинному колі коледжу. В результаті інтерактивного змагання хлопці та дівчата виявили свої комп'ютерні та інтелектуальні здібності. Переможці конкурсу отримали заохочуючі подарунки і сертифікати, які надають пільги під час Вступної кампанії 2018.

 

  

10 жовтня в стінах Запорізького авіаційного колледжу ім. О.Г. Івченка стартувавла декада предметно-циклової комісії філологічних дисциплін.

Викладачами ПЦК та студентами було проведено урочисте відкриття заходів, присвяченних підготовці до мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, дня української мови та писемності, Преподобного Нестора .

Студенти знайомили присутніх з живим словом Т.Г. Шевченка, читали вірші, лунали літературно-музичні композиції.

 

 

 


 

 


 

20 вересня 2017 року в коледжі відбулася студентська конференція по затвердженню нового складу органів студентського самоврядування Запорізького авіаційного коледжу.

Вітаємо нових членів студкому!!!!

1. Лащ Олег (АД-15-2)

2. Дібров Ярослав (ЛВ-15)

3. Коваленко Ілля (ЛВ-15)

4. Вайсман Марія (ПС-15)

5. Ковальов Максим (АКТ-16-2)

6. Вакуленко Ярослав (КН-16)

7. Кузьмінова Ірина (КН-16)

8. Гончаренко Максим (КІ-16-1)

9. Федорова Олександра (КІ-16-1).

 

 


До дня партизанської слави 22 вересня 2017р.

День партизанської слави України як свято було засновано у 2001 році завдяки указу президента України та було створено заради підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період війни 1941-1945 рр., а також у пам'ять про них. Протягом тижня, з 18 по 22 вересня 2017 року в Запорізькому авіаційному коледжі були проведені відповідні виховні години. 

 

 


 

18 вересня 2017 року в Запорізькому авіаційному коледжі відбулися спортивні змагання серед студентів 1 курсу «Козацькі розваги».

Студенти продемонстрували свої здібності у різних конкурсах, що виявили самих швидких, сильних, спритних та активних.

Вітаємо переможців!!!

 

 

 

 

 

 


 

1 вересня Запорізький авіаційний коледж відзначав День знань!!!

Не дивлячись на несприятливі погодні умови Свято відбулося!!!

Вітаємо нове студентське поповнення!!!

 


 

 

 

 


^