Квітень 2017
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд

ІI семестр 2016-2017 н.р.

11 квітня 2017 р. до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів в коледжі були проведені виховні години та тематичні бесіди « Нацистське пекло на землі…»

На заняттях суспільно-політичного циклу в рамках вивчення теми «Україна в роки Другої світової війни» приділено окрему увагу питанню нацистських концентраційних таборів, організовано перегляд навчальних фільмів, проведено роботу з підготовки студентами презентацій «Уроки людської пам’яті»

 


До Міжнародного Дня авіації та космонавтики ПЦК авіаконструкторських дисциплін було проведено КВК, у якому прийняли участь студенти відділення АД третього курсу. Учасники продемонстрували кмітливість, веселу вдачу, винахідливість та підняли настрій всім присутнім.Переможці були відзначені грамотами та солодкими призами. На заході також були підведені підсумки тижня авіаконструкторських дисциплін та нагороджені переможці олімпіади з нарисної геометрії.
 
 

6 квітня 2017 року відбулася I Всеукраїнська олімпіада з металургії серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації на базі Запорізького авіаційного коледжу імені О.Г. Івченка.

В олімпіаді прийняли участь 21 студент з 11 вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку техніків-металургів.

I Всеукраїнська олімпіада з металургії була організована Дніпровською філією ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти”, Всеукраїнським методичним об’єднанням викладачів металургійних дисциплін (голова ВМО – Сапронов В.І.) та Запорізьким авіаційним коледжем імені О.Г. Івченка (директор – Дудніков О.С.).

Завдання олімпіади включали перевірку теоретичних знань, практичних вмінь, навичок та сформованих компетенцій.

Олімпіада проходили у 2 тури. I тур це тестування (всього 50 питань), II — тур вирішення практичних завдань з дисципліни "Металознавство”.

Журі олімпіади відмітило високий рівень знань та практичних навичок студентів. За результатами олімпіади журі визначило переможцями за:

I місце – Петрова С.М., студента Запорізького авіаційного коледжу імені О.Г. Івченка;

II місце – Буртового О.В., студента Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України;

III місце - Баранця Д. Є., студента Дніпровського індустріального коледжу.

Учасники олімпіади ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу, зпедагогічними надбаннями викладачів цього навчального закладу. Викладачі металургійних дисциплін відвідали підприємство «Мотор-Січ»,де ознайомилися з виробництвом цеху №10 (цех спеціальних видів лиття): новітньою методикою отримання виливок по виплавлюваним моделям шляхом направленої кристалізації. Ознайомились з найсучаснішим обладнанням цього методу.

Сапронов В.І., голова Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів металургійних дисциплін, провів засідання методичного об’єднання, на якому обговорили питання розробки навчально-методичного забезпечення спеціальностей металургійного спрямування, визначили плани роботи на наступний рік.

Захід висвітлювався в засобах масової інформації. На олімпіаді були присутні журналісти з телекомпаній "Алекс” та "ZET”.

Після закінчення олімпіади переможці були нагородженні дипломами, а учасники почесними грамотами. 

 
 

В м. Запоріжжя з 6 по 8 квітня 2017 року були проведені заходи,  присвячені Всесвітньому дню авіації та космонавтики (Міжнародний день польоту людини у космос), в яких приймали участь:

· Запорізький національний університет (ЗНУ)

· Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ)

· Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка

· Позашкільний навчальний заклад «Центр науково-технічної творчості  молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області

· Державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"

На базі Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка 7 квітня відбулося засідання науково-практичного круглого столу «Авіація та космонавтика у сучасному світі» (відповідальний Чайка В.О.). Студенти коледжу та гості виступали з доповідями про розвиток авіації та космосу в Україні.

Волошин Герман (ст гр. АКТ-16-1) і Дмитрий Баринов (ЗСШ) з доповіддю «Історія авіації «між прийдешнім і майбутнім».

Аліна Агапова і Анастасія Кольченко (ст. гр. ЕП-15) з доповіддю «Дрони».

Денис Фенюшин, Данило Білоцерковський і Владислав Осипов (ст. гр. ПМ-16) з доповіддю «Тушіння полум’я звуком (за допомогою безпілотників)».

Гостем конференції був майстер авіамодельного спорту міжнародного класу, двократний володар кубку миру, суддя національної категорії, член FAI Фуліпко Володимир Георгійович. Він розповів про особливості авіамодельного спорту, роботи вихованців та спортсменів України, сучасні моделі безпілотників, та можливості конструювання копій сучасних літаків.

У суботу 8 квітня в спортзалі ЗНТУ відбулися «Аэромониторинг инженерных конструкций с помощью БПЛА (беспилотных летательных аппаратов)», «Шоу дронів» та змагання плайєрів за такими критеріями як конструкції літаків та тривалість польоту.

На змаганнях відзначився ст. гр. АКТ-16-1 Волошин Герман, який не перший рік займається авіамоделюванням. Він показав вищий клас у змаганнях, посів перше місце у власному заліку та у командному заліку.З приходом весни студенти Запорізького авіаційного коледжу провели масові «рейди чистоти» з метою наведення порядку на прилеглій території. Проте, на цьому ентузіазм наших студентів не вичерпався.
03 квітня 2017 року була організована екологічна акція «Зробимо парки Запоріжжя чистими!» Весело та завзято понад 60 студентів - ентузіастів взялися до роботи: вони згрібали тогорічне листя, обкопували дерева, готували клумби для висадки квітів. В планах активної молоді ще немало проектів, спрямованих на вирішення проблем чистоти навколишнього середовища.
 

У рамках 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

20 березня 2017 року силами студентів групи КН-16 під керівництвом викладача світової літератури Стремецької Н.В. було проведено цікавий та захоплюючий тематичний захід «Красою Японії народжені…». Студенти також прийняли активну участь у виставці творчих поробок, присвячену японським традиціям.

 
 

9 березня 2017 року з нагоди річниці дня народження українського поета Тараса Шевченка, студенти авіаколеджа прийняли участь в урочистому заході, проведеному Шевченківською райадміністрацією.

Під час заходу відзначено, що Тарас Шевченко пророкував здобуття українцями своєї національної незалежності та свободи. Актуальність його творів спонукає вже декілька поколінь перечитувати творчу спадщину великого українського генія. Вшановано Кобзаря й словами: «Шевченко – це народ. Він, як народ, буде жити вічно!»

Після невеликого концерту на честь 203-ї річниці з дня народження Кобзаря, студенти поклали квіти біля бюсту великого українця.
 

Початок весни студенти Запорізького авіаційного коледжу зустріли балом аеробіки - святом краси, грації та сили. В цьому році в традиційному заході взяли участь 8 команд. Серед учасників вперше виступали і чоловічі команди, що приємно здивувало суддів. Студенти дивували не тільки виступами, динамічністю та красою, але і своїми костюмами.

Настрій всім учасникам та гостям підняли виступи юних талантів – солістів ансамблю бального танцю «Грація», естрадно-спортивного танцю «Жемчужина», а також сильних та мужніх акробатів.

Призові місця зайняли групи ЕП-15 (1 місце), ОМ-15-1 (2 місце), М-16 (3 місце). Всі учасники не залишились без уваги, отримавши солодкі призи та грамоти.


«Нас покликало небо!» - під такою назвою 27 лютого 2017 року проходив виховний захід, організований для студентів відділення АД.

Ветерани 738 винищувального авіаційного полку провели для студентів Запорізького авіаційного коледжу цікавий урок мужності, в черговий раз продемонструвавши, що авіація - доля сміливих, хоробрих та рішучих. Запрошена співуча ескадрилья 738 вап ( командир Чернов Г. В) створила хвилюючу атмосферу, співаючи пісні воєнних часів.


 

20 лютого 2017 року в Запорізькому авіаційному коледжі відбувся благодійний ярмарок «Щедра Масляна».

Захід пройшов в дружній, веселій, відкритій та теплій атмосфері. Учасники продемонстрували свої кулінарні здібності та небачену щедрість. Зібрані гроші були спрямовані на благодійність. Найбільше грошей зібрали групи:

·КН-16,

·ПС-15,

·Е-16,

·М-16,

·ОМ-15-1.

Дякуємо всім групам що прийняли участь у заході: ПМ-16, КІ-16-1, КІ-16-2, ЛВ-14, АКТ-16-2, Км-15-2, ЛВ-15, ЛВ-13, ГМ-16-2, АД-15-2, ОВ-13, АКТ-16-1, ОВ-15, АКТ-16-3, ГМ-16-1.


14 лютого 2017 року «Кохання врятує світ!!!!»

Під цим гаслом студентами коледжу було проведено романтичний захід-казку для Дня Святого Валентину.

 

11 лютого 2017 року в ЗАКу відбувся День відкритих дверей.

В теплій та дружній атмосфері студенти та викладачі коледжу радушно зустріли майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Гости мали можливість ознайомитися з різноманітними напрямками роботи коледжу (культурно-розважальна, спортивна, гурткова, громадська діяльність). Абітурієнтів зацікавила можливість кар'єрного зростання, перспективність спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у коледжі. Гості заходу ознайомилися із сучасною, іноваційною матеріально-технічною базою коледжу і відвідали музей та показове тренування з баскетболу збірної коледжу.

 

9 лютого 2017 року Центром підтримки сім’ї м. Запоріжжя Юнісеф та організацією Червоний Хрест в Запорізькому авіаційному коледжі було проведено захід присвячений гендерній рівності на тему «Ми – різні. Ми - рівні».

Представники Центру Махотіна М.С., Олиференко Ю.В., Смонега Н.Н. за допомогою презентацій, ігрових тренінгів та цікавої бесіди донесли до студентів культуру гендерної рівності; продемонстрували процес подолання усталених стереотипів щодо ролі та місця жінок та чоловіків у суспільстві, допомагаючи студентам розуміти та аналізувати свої соціальні ролі та визначати себе як особистість.

 

 


Водохреща - це третє завершальне і найбільше свято різдвяно - новорічного циклу. Віддавна в народі вважали, що посвячена в цей день вода, лікує від багатьох недуг, очищає думки і помисли.
19 січня 2017 року учасники гуртка "Світлиця" під керівництвом викладача української мови Раїси Андріївни Шмиголь відвідали Свято-Андріївську церкву і були присутні на обряді освячення. Студенти привезли посвячену воду до коледжу та привітали всіх працівників, викладачів та студентів театралізованим виступом. Побажали, щоб у щасті і здоров’ї многі літа проживали.
 

^