Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Вересень 2022
1Чт2Пт3Сб4Нд5Пн6Вт7Ср8Чт9Пт10Сб11Нд12Пн13Вт14Ср15Чт16Пт17Сб18Нд19Пн20Вт21Ср22Чт23Пт24Сб25Нд26Пн27Вт28Ср29Чт30Пт

I семестр 2016-2017 н.р.

 
22 грудня 2016р наші хлопці прийняли участь у щорічному благодійному  заході «Дід Морози-2017!!!» , щоб привітати з новорічними та Різдвяними святами маленьких запорожців. В рамках акції студенти відвідали дітей, які за станом здоров'я не виходять з дому, подарувавши їм справжнє маленьке свято.
 
 
 
 
 
Вже кілька років поспіль ЗОУНБ, cоціальний центр «Проміння», металургійний коледж іЗапорізька державна інженерна академіяпроводять акцію "Святий Миколай - дітям-сиротам Запоріжжя". В рамках благодійної акції протягом двох тижнів збирались подарунки для вихованців дитячих будинків та інтернатів.
В цьому році до акції долучились і студенти Запорізького авіаційного коледжу. Завдяки щирій допомозі наших студентів та інших небайдужих людей, понад 500 дітлахів, позбавлених материнської ласки й батьківської підтримки, отримують чудові подарунки.
14 грудня 2016 у бібліотеці ім.Горького відбулось урочисте пакування першого подарунку, у якому приймав участь представник студкому, Хвостов Євген.

А наші дівчата із великим задоволенням допомагали запакувати дарунки, вкладаючи туди і частинку свого тепла, адже на їх подарунки так чекають!!! До нового року працівники центру « Проміння « привітають всіх дітей, які цього потребують по всій Запорізькій області.

Нехай для всій Новий рік буде світлим щасливим!!! Дякуємо всім студентам, які надали допомогу, зібравши кошти і зробили дітей, позбавлених батьківського піклування трохи щасливішими! 
14 грудня 2016 р. в рамках заходу « Четвертий потяг Єднання України «Труханівська Січ» відбулась зустріч студентської молоді з студентами, волонтерами, громадськими активістами Східних та Західних областей. Від нашого коледжу на зустрічі була присутняголова студентського самоуправління, студентка 3 курсу Коса О.

На базі комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж», були проведено ряд заходів, з метою залучення молоді до побудови нового демократичного суспільства в рамках реалізації програми національної Єдності.

«… Ми, всі …разом зібралися, щоб об’єднати воєдино Захід і Схід, і обмінятися досвідом, розповісти про свій учбовий заклад, познайомитися з новими людьми. Адже так добре мати друзів з Закарпаття, Волині, Львова, Донбасу і т.д. Я в студентському парламенті працюю знедавна і вже для себе зробила деякі висновки, що треба проявляти активність і бути впевненим, що в тебе все вийде…», - ділиться своїми враженнями Олена.


 


Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. І не потрібен зайвий привід, щоб ще раз згадати про історичні події, вшанувати людей, які ціною власного життя відстояли кожну п’ядь рідної землі, подарували нащадкам мир і спокій, щасливе майбутнє.

21 листопада2016 року у Запорізькому авіаційному коледжі відбулась зустріч з учасниками Ради ветеранів « АО Мотор – Січ»: О. Масловим, Б. Кошаровським та В.Репешко.

Студенти коледжу підготували в рамках заходу « Діалог поколінь:заповідаємо вам пам'ять…» концертну програму « Ніхто не забутий, ніщо не забуто…»

А також хвилюванням слухали розповідь ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника партизанського руху, Володимира Репешка, який розказав їм про ті героїчні часи, страшні моменти війни, які назавжди залишилися у пам’яті ветерана, про свою фронтову юність, про знедолене дитинство дітей в роки війни, подвиг солдат та офіцерів.

Ветеран побажав, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.

Доброю традицією у Запорізькому авіаційному коледжі вже став щорічний фестиваль талантів патріотичного спрямування.
14 листопада 2016 свої творчі здібності демонстрували студенти І курсу, а 15 листопада у « Студентському БУМі- 2016» прийняли участь групи ІІ курсу. Конкурс пройшов у дружній та веселій атмосфері.
Команди мали можливість показати свої таланти в різних жанрах та номінаціях: вокал, хореографія, акробатика, мініатюра, тощо.
Підведення підсумків відбулось під час концертної програти, присвяченої міжнародному Дню Студентів. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.
  
Уже вкотре викладачі та студенти Запорізького авіаційного коледжу відзначають 9 листопада – День писемності та мови. Цього року було проведено виховний захід на тему «Україно! Ти для мене диво!» Метою заходу було розвивати і зміцнювати почуття прекрасного, повагу до звичаїв, традицій рідного народу; формувати історичну пам’ять вихованців, зміцнювати почуття патріотизму; виховувати пошану до рідної мови, гордість за її багатство, любов до нашої Батьківщини – України.

Учасниками заходу були студенти І – ІІІ курсів. На святі прозвучали вірші Т.Г.Шевченка, І.Я.Франка, Ліни Костенко, Дмитра Павличка, Миколи Вінграновського; гуморески Павла Глазового. Незабутнє враження залишили пісні «Чорнобривці», «Човен», «Ой гоп, черевички», «Одна у мене країна» у виконанні студентів коледжу.

Студенти довели, що наділені не тільки мистецькими талантами, але добре знають рідну мову та її історію.

 
31.10.2016, в актовій залі Запорізького авіаційного коледжу проходив тематичний захід «Англійські свята та традиції. Свято «Хеловін».

Згідно з наказом президента України П.О.Порошенка, 2016 рік об’явлений роком англійської мови, відповідно метою заходу стало ознайомлення студентів та викладачів з історією свята, його звичаями та традиціями. Студенти підготували цікаві стіннівки, якими була прикрашена актова зала, був проведений веселий конкурс на кращий святковий гарбуз.

Ведучі ознайомили глядачів з історією свята англійською, українською і російською мовами, супроводжуючи цікаві факти презентаціями, були проведені хеловінські конкурси, вікторини, ігри. Студенти виявили не тільки свою спритність та здогадку у командних змаганнях, але ще проявили володіння англійською мовою у лінгвістичних конкурсах. Переможці отримали нагороди та солодкі призи.

Велика подяка групам ОВ-15, КМ-15-2, КН-16 які брали активну участь у заході.

 

 13.10.2016 року актовий зал та фоє Запорізького авіаційного коледжу ім.. О.Г.Івченка прикрашені святковими стіннівками, які присвячені до Дня захисника Вітчизни.

Зранку відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки і заступниці славного війська козацького та всього українського люду. Адже саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного руху відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості України.

Хвилиною мовчання вшанували пам*ять всіх славних синів України різних часів: героїв УПА, героїв Небесної сотні, героїв АТО, волонтерів та всіх, хто взявся зміцнювати обороноздатність України.

Привітали всіх чоловіків-викладачів, зазначивши, що їх покликання – виховання молоді, що також є важливим завданням для захисту нашої Вітчизни.

Подяка всім студентам, які брали участь у святковому концерті!

 
 


10 жовтня 2016р. у Запорізькому авіаційному коледжі ім.О.Г.Івченка до Дня захисника України під гаслом «Незалежність: від 1991 – назавжди!» відбулась виховна година «Україна в моєму серці».

На заході був присутній завідувач науковою бібліотекою та архіву національного заповіднику «Хортиця» (НЗХ), ветеран АТО Зайцев Вячеслав Олексійович.

Студенти згадали про славетні сторінки становлення Української державності, формування української армії (козацтво, українські січові стрільці, УПА, збройні сили України,). Окремо було виділено події на Майдані 2014р. та АТО на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих захисників Вітчизни.

Вячеслав Олексійоаич розповідав про дії із власного бойового шляху), супроводжуючи розповідь відеоматеріалами по утриманню оборони Донецького аеропорту.

Студенти висловили подяку гостю та привітали з святом.

 


 

 


 

05.10.2016 р. на стадіоні «Мотор Січ» проведені змагання з легкої атлетики серед коледжів і технікумів із бігу на 100 м., 200 м., 400 м., 800 м., стрибків в довжину, штовхання ядра, естафетному бігу 4*100 м. Прийняло участь 9 команд. Запорізький авіаційний коледж зайняв друге місце. Змагання присвячені Всеукраїнському Олімпійському тижню.

 

 


03.10.16. Відкриття спартакіади у Запорізькому Авіаційному Коледжі із легкої атлетики. Присвячений Олімпійському тижню. В змаганнях приймали участь усі групи 1-3 курсу. В програмі: біг 100м, стрибки в довжин, метання гармати, естафетний біг 4*100м.

  


30 вересня у ЗАК відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти а також Дню людей похилого віку.

З гордістю та повагою студенти привітали своїх викладачів та співробітників коледжу зі святом, а також і ветеранів праці, які були запрошені на урочисте свято – адже турбота про них ,це справа всього суспільства,тому що саме старші люди навчають нас долати труднощі та бути достойними свого міста і держави!

26 вересня з метою профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх уактовій залі коледжу пройшла зустріч студентів та представників Шевченківського РО ГУМВД поліції м.Запоріжжя. Заступником начальника кримінальної поліції посправах неповнолітніх дітей Шевченківського РОВД Ульяненко К.В.та інспекторомШевченківського відділу поліції Ладатко була проведена лекція з натему «Злочини та відповідальність заїх скоєння. Вчинення крадіжок та покарання передбачене законодавством України», атакож ще раз зауважено прозаборону куріння та пияцтва угромадських місцях. Позакінченню заходу гості відповіли напитання, які виникли устудентів.
Проведення у Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

заходу для студентів 1 курсу

«Козацькі розваги»


До Дня фізичної культури та спорту в рамках олімпійського тижня у Запорізькому авіаційному коледжі 12.09.2016 року відбулися змагання «Козацькі розваги» для студентів 1 курсу.
Дві години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера,
Понад двісті студентів першого курсу демонстрували спритність, витривалість та неабияку швидкість. В змаганнях взяли участь 11 команд, в складі кожної по 10 чоловік. За підсумками змагань загальнокомандні місця вибороли:
Група ГМ-16-1 – І місце

Група ГМ-16-2 – ІІ місце

Група ПМ-16 – ІІІ місце
Найспритніші козачки були нагороджені почесними грамотами колледжу та солодкими призами.


1 вересня 2016 року біля музею техніки В. Богуслаєва, длястудентів та викладачів ЗАК пройшла урочиста лінійка присвячена Дню Знань і 25-ій річниці проголошення незалежності нашої держави. Насвяті були присутні поважні гості представники базового підприємства АО МОТОР СІЧ та ЗМКБ ПРОГРЕС, які привітали студентів та викладачів коледжу, побажавши успіхів та наснаги! Закінчилось урочисте свято студентським флешмобом «Україна – це моя країна».