Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Травень 2021
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн

Тиждень ПЦК Суспільно - політичних дисциплін

В 2017 році була створена ініціативна група "Відроди і Примнож".
 
 
Учасниками групи є викладачі ПЦК суспільно - політичних дисциплін, а саме: Новік Г.М. і Пономарьова Л.В. та викладач ПЦК металургійних дисциплін - Чайка В.О.

 
Мета діяльності групи - психологічне розвантаження, розвиток емоційної сфери підлітків, патріотичне виховання шляхом дослідження своєї Малої Батьківщини.
 

15.05.2017р. Толока у с.Гнаровське, Вільнянський район, Запорізька область.

Ми розуміємо, що зараз світ розвивається аж занадто швидко технічно та інтелектуально. Потік інформації настільки великий, що більшість сучасної молоді не витримує - не знає як ставитися, як працювати з ним чи застосовувати. як слідство, не правильно відпочиває, спілкується, харчується, співіснує з природою тощо. Йде як то кажуть реакція захисту тіла і психіки на тиск суспільства, через агресію, апатію, страхи, фобії, хвороби, галюцинації та інше. Розуміючи все це був започаткований проект у нашому коледжі "Відроди та примнож", головною метою якого є психологічне розвантаження особистості через зміну оточення, виду фізичної та мозкової діяльності. Проект реалізується через зустрічі студентів і викладачів ЗАК з громадами сільських рад для сумісної діяльності. Форма зустрічі – «Толока» - сумісна діяльність з облагородження і поліпшення стану територій культурного відпочинку.

Студенти набувають досвід з облагородження житлової зони, спілкування з цікавими людьми і знайомства з місцевими пам’ятками, а жителі села отримають у користування поліпшені території відпочинку. А також виходять на свідоме вивчення своїх Малих Батьківщин.

Учасниками першої зустрічі в с.Гнаровське Вільнянського району були викладачі: Чайка В.О., Новік Г.М., Пономарьова Л.В., Присяжна В.Ю., Завгородня Т.В., Загродська І.В. та студенти груп ПС - 15, КМ - 15/1, ОМ - 15/2, ГМ - 16/1, М - 16, Е - 16, АКТ - 16/1, АКТ - 16/3, ЕП - 15.

Проведена велика робота по напрямкам:

- отримання навичок щодо рішення логічних і якісних задач;

- вивчення історії краю;

- з'ясування економіко - географічної характеристики території;

- вивчення екологічної просвіти;

- розуміння себе через психологічне тестування і соціальні експерименти;

- профорієнтаційна робота.

 

 

09.09.2017р. Науково - дослідницька експедиція "До витоків через століття"

В серці кожного з нас живе й є нашим сумлінням - Мала Батьківщина, де ти виріс, пізнав закону світу, навчився любити. саме з неї, як з безмежного колодязя ми беремо підтримку і розуміння. і забувати про це не слід! мудрі люди кажуть "без коріння немає дерева, як і людини без Батьківщини".

Студенти коледжу в рамках продовження проекту "Відроди та Примнож", із задоволенням прийняли участь у науково - дослідницькій експедиції "До витоків через століття".

В експедиції взяли участь студенти історичного гуртка "Календар історії" авіаційного коледжу, а саме: Смирнов Д., Рудченко Н., Тихоновська Т., Калініна М., Ковальов М., Верлатий І, Омельчак Є., Адамович Н., Кузнєцов Н. та викладачі - Новік Г.М. і ПономарьоваЛ.І.,Чайка В.О. а також, учні Січового колегіуму і Соколівського НВК, жителі с. Гнаровське.

Головною метою експедиції було психологічне розвантаження підлітків через зміну оточення, виду фізичної та мозкової діяльності. А також, вивчення історії Рідного краю через дослідження русла річки Вербова Вільнянського району.

Почалося все в с. Новогупалівці з екскурсії в минуле, що провела для нас вчителька української мови, народознавець, історик, директор музею Нестеренко Наталя Володимирівна. Вона б нам розповідала і тиждень без перестанку, цитуючи Я. П. Новицького та інших дослідників, але треба було йти.

Після цікавої, змістовної розповіді рушили пересохшим руслом вниз по течії. Річка є, але глибоко під землею, куди її загнали дренажем. І по мірі просування ми бачимо як з'являється очерет, рогіз, вода вже на поверхні і нарешті доходимо до місця, де річка "б'є фонтаном" з-під землі! Цього чомусь раніше не помічали місцеві, які йшли з нами. Річка жива і проситься на поверхню! Були взяті проби води і ґрунту на аналіз в трьох місцях. Далі вже йшли вздовж струмка, який вилився в ставок де і закінчився наш маршрут. На базі Хімічної лабораторії Запорізького авіаційного коледжу був проведений перший етап аналізу взятих проб - якісний. Далі на базі ЗНТУ буде проведений остаточний, кількісний,аналіз проб. Мета досліджень - виявити наявність важких металів, нітратів та фосфатів у воді та ґрунті.

Хто зацікавився - приєднуйтесь до пошуків і досліджень.

Велика подяка всім учасникам цієї події!

 

 

30.10.2017р . Ініціативна група " Відроди і Примнож ” у складі: Новік Г.М., Пономарьової Л.В., Чайки В.О. прийняла участь у ХІІ Міжнародній науково – практичній конференції " Інноваційні педагогічні техніки ”.

Конференція проходила на базі запорізької школи Ейдос у форматі презентацій PechaKucha з питань освіти.

посилання на виступ

http://www.pechakucha.org/cities/zaporizhzhya/presentations/breathe-new-life

 

 

 
 

^