Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Вересень 2022
1Чт2Пт3Сб4Нд5Пн6Вт7Ср8Чт9Пт10Сб11Нд12Пн13Вт14Ср15Чт16Пт17Сб18Нд19Пн20Вт21Ср22Чт23Пт24Сб25Нд26Пн27Вт28Ср29Чт30Пт

Вересень

1 вересня

 

Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

урочистої лінійки, присвяченої Дню знань

1 вересня Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г.Івченка привітав з Днем знань усіх своїх студентів. День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до самостійного життя.

Першого вересня розпочався новий етап і в житті першокурсників ЗАКу. Особливим цей день став майже для 220 першокурсників, які витримали вступні екзамени і приєднались до лав студентів коледжу.

Доброю традицією при святкуванні Дня знань стало покладення квітів до бюста О.Г.Івченка. Цю почесну місію виконали студенти третього курсу.

З початком нового навчального року студентів та колектив викладачів привітав директор коледжу Дудников Олександр Сергійович, побажав усім міцного здоров’я, терпіння, творчих успіхів.

На свято завітали почесні гості: з вітальним та напутнім словом звернувся до юнаків та дівчат президент АО «Мотор Січ» Богуслаєв В.О., який зауважив, яке велике значення має молоде покоління для батьків, дідусів і бабусь, для держави, і побажав їм стати достойною зміною та джерелом радості для викладачів та близьких людей. Базове підприємство АО «Мотор Січ» завжди приходить до нас з подарунками. Так і в цей день коледжу подарували копіювальний апарат.

Для студентів пролунав перший дзвоник, який запросив їх на перше заняття «Україна – суверенна демократична держава».

Успіхів вам, студенти, викладачі, батьки! Хай нам щастить!

 

 

 


  10 вересня 


Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

заходу для студентів 1 курсу

«Веселих стартів»

До Дня фізичної культури та спорту України у Запорізькому авіаційному коледжі 10.09.2014 року відбулися «Веселі старти» для студентів 1 курсу.

Проведення цього заходу стало традицією коледжу. Саме для першокурсників дуже важливо у період адаптації - у перші дні вересня знайти друзів, познайомитись зы студентами інших груп. На початку «Веселих стартів» виступила команда старшокурсників ЗАКу з аеробіки.

Понад двісті студентів першого курсу демонстрували спритність, витривалість та неабияку швидкість. Такі заходи є хорошим стимулом для занять спортом.

Запропоновані конкурси були схожі на козацькі розваги, що було позитивно сприйнято студентами, та виховувало гордість за те, що Запоріжжя - головна вотчина українських козаків.

Найспритніші козачки були нагороджені почесними грамотами коледжу.


 

 

  

 


 

27 вересня

 

Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

заходу по відродженню спортивно-авіаційного клубу

27 вересня 2014 р. на базі Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка відбулося виїзне засідання авіаційного клубу на льотному майданчику в с. Нагорне

Мета: Відродження спортивно-авіаційного клубу при Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка з метою залучення молоді до авіації та нових мотивацій студентів до навчання.

У засіданні прийняли участь викладачі та понад 100 студентів коледжу.

Під час проведення заходу студенти мали можливість ознайомитися з конструкцією сучасних надлегких літальних апаратів (дельтаплани, мотодельтаплани, автожири, спортивні літаки).

Після дискусії на тему: «Розвиток малої авіації на Україні та її перспективи» бажаючі мали можливість здійснити польоти у якості пасажира на мотодельтаплані.

 

 


 


^