Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Вересень 2022
1Чт2Пт3Сб4Нд5Пн6Вт7Ср8Чт9Пт10Сб11Нд12Пн13Вт14Ср15Чт16Пт17Сб18Нд19Пн20Вт21Ср22Чт23Пт24Сб25Нд26Пн27Вт28Ср29Чт30Пт

Жовтень

Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

урочистого концерту до

Дня працівників освіти

3 жовтня у Запорізькомуавіаційному коледжі ім. О.Г.Івченка студенти вітали робітників коледжу та викладачів з «Днем працвіників освіти!» святковим концертом. Пісні, номери художньої самодіяльності готував для викладачів і працівників коледжу студентський комітет.

Щиро вдячні Вам, дорогі викладачі, працівники освіти за самовіддану працю, безмежну любов до професії та віру в завтрашній день нашої молодої держави. Міцного здоров’я вам, життєвого оптимізму, родинного затишку й щедрого врожаю на педагогічній ниві.

Завдяки вашій невтомній праці та педагогічній майстерності наші студенти стають справжніми фахівцями, та готові будувати нашу країну.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління десять викладачів ЗАКу було нагороджено почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та п’ять викладачів – подяками.

 

 

 

Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

уроку мужності «Поклонимся великим тем годам…»,

присвічений 71-й річниці визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників


07.10.2014 у Запорізькому авіаційному коледжі ім.О.Г.Івченка для студентів 1 курсу пройшов «Урок мужності», присвячений 71-й річниці визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. На урок були запрошені гості - учасники бойових дій у м.Запоріжжя. Студенти вітали ветеранів квітами, номерами художньої самодіяльності. Ветерани ж, у свою чергу, розповідали свої життєві історії.

Адже так важливо у наш час дізнаватись цікавих історичних фактів про історію країни, міста із перших вуст. Пройшло багато років, але й досі ті страшні події відгукаються у наших серцях глибоким болем.

Незважаючи на пережиті важкі часи, ветерани Великої Вітчизняної війни залишилися чуйними, добрими людьми. Багато спогадів закарбувалось у їхній пам’яті. Вони діляться ними, щоб молоде покоління дізнавалося про історію власної країни з уст тих, хто творив її ціною власного життя.

Після розповіді ветеранів лунали пісні воєнних часів, до болю знайомі ветеранам, у виконанні студентів 1 курсу.

 


Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

заходу для студентів 1 курсу

за темою « Курить-здоровью вредить».


13.10.2014 року у Запорізькому авіаційному коледжі о 14.00 відбулася орг.година для студентів 1 курсу ( гр.ЕП14, ПС14, АД14-2) за темою « Курить-здоровью вредить». Захід проводили бібліотекарі ЗАКу Сніжко Т.В. та Маринічева В.В. На заході були присутні завідувачі відділеннями , голови ПЦК, заст.дир. з ВР ЗАКу та гість - о/у СКМСД Шевченківського РВ капітан міліції Лень Наталія Вікторівна.

Студентам, за допомогою комп’ютерних технологій, бібліотекарями було подано інформацію про небезпечні наслідки куріння, про методи боротьби з курінням у різних країнах. Дійшли висновку: в наш час « Курить- это не модно», при цьому була проведена акція « Обміняй цигарку на цукерку!», в якій прийняли участь 6 студентів. Було представлено виставку літератури про історію «виникнення» табаку.

Капітан міліції Лень Н.В. провела бесіду зі студентами про адміністративну відповідальність та стягнення за куріння, пияцтво.


 


Про проведення у

Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

«ВІДКРИТТЯ СПАРТАКІАДИ»


За традицією, щороку, Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка проводить відкриття спартакіади коледжу з метою пропаганди здорового способу життя, активного використання фізичної культури і спорту в організації досугу студентів.

Розпочалось відкриття спартакіади на стадіоні спортивного комплексу «Стрела» підприємства ОА «Мотор Січ», із загального шикування і внесення прапору України та прапору ЗАКу.

Загальна кількість учасників параду – 670 студентів та викладачів коледжу.

Студентів привітав директор Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка Дудников О.С., і побажав всім здоров’я, активної життєвої позиції, відмінного навчання і успіхів в змаганнях.

Змагання проводились з легкої атлетики по 3 напрямкам:

-біг 100 метрів

-стрибки в довжину,

-естафетний біг 4×100 метрів

Студенти, які перемогли в окремих видах програми були нагородженні грамотами та медалями директором коледжу.

Переможці стануть учасниками обласних змагань.


 

 

 


Про проведення

У Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка

патріотично - виховного західу «Шляхами подвигу та слави Великого народу», присвяченого 70 – ї річниці визволення України від німецьких загарбників

28.10.14 до 70 – ї річниці визволення України від німецьких загарбників в ЗАК був проведений патріотично – виховний захід «Шляхами подвигу та слави Великого народу». Мета заходу сприяти формуванню у свідомості студентів значимості перемоги для українського народу, величини вкладу кожного українця у здобуття перемоги.

Виховання поваги, шанобливого ставлення до учасників ІІ світової війни, любові до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави – основні завдання заходу.

Захід відбувся в рамках діяльності історичного гуртка.

Разом з викладачем історії Пономарьовою Л.В. та психологом коледжу Новік Г.М. у проведенні заходу приймали участь студенти другого курсу гр. КМ 13 (Таточенко В., Назаренко О., Бумбу М., Кільянова А., Чех Д., Данільченко А.) та гр. ОМ 13 – 1 – Ралдугіна А. На заході були присутні групи 1 – 2 курсу (АД 13 – 1, ПС 14, КМ 14, АД 14 – 2)

 

 


 

Про участь

Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка

У всеукраїнській студентській олімпіаді (ІІ етап) у Києві в Національному авіаційному університеті (НАУ)

З 21 жовтня по 22 жовтня 2014 р. на базі Київського Національного авіаційного університету відбувся ІІ етап всеукраїнської студентської олімпіади.

Мета: Залучення студентів коледжу до відкриття нової спеціальності «Технічне обслуговування повітряних суден».

У олімпіаді прийняли участь студенти 4-го курсу: Золоторьова Я. С., Тіхінський О. О., Давидков Б. І., Клименко В. І., під керівництвом викладача Кравчук Ю. С.

Не дивлячись на те, що спеціальність «Технічне обслуговування повітряних суден» є не властивою для коледжу, наші студенти показали досить високий рівень знань серед студентів вищих навчальних закладів, які ведуть підготовку за цим фахом.

Під час проведення заходу студенти мали можливість ознайомитися з історією Київського Національного університету, відвідали музеї авіації та ангар, де дізналися більше про конструкцію авіаційної техніки.

Після екскурсії в ангарі бажаючі мали можливість посидіти в креслі пілота та спробувати елементи управління літаком та гвинтокрилом.


 

 

 

 


 


^