Травень 2017
1Пн2Вт3Ср4Чт5Пт6Сб7Нд8Пн9Вт10Ср11Чт12Пт13Сб14Нд15Пн16Вт17Ср18Чт19Пт20Сб21Нд22Пн23Вт24Ср25Чт26Пт27Сб28Нд29Пн30Вт31Ср

Циклові комісії

ПЦК суспільно-політичних дисциплін:

  1. Кучерков І.В. - голова ПЦК
  2. Завгородня Т.В.
  3. Павлова Х.В.
  4. Лихно Л.В.
  5. Степанова В.В.
  6. Загродська І.В.
  7. Пономарьова Н.В.
  8. Новік Г.М.

ПЦК філологічних дисциплін:

  1. Стремецька Н.В. - голова ПЦК
  2. Шевченко О.Ф.
  3. Шмиголь Р.А.
  4. Сукач О.І.
  5. Смирнова О.А.
  6. Матюк О.Г.
  7. Кривоспицька О.
  8. Дубей О.М.
  9. Волкова С.В.
  10. Пачева І.Ю.
  11. Довгалюк Т.А.

ПЦК фізико-математичних дисциплін:

  1. Свіріна О.В. - голова ПЦК
  2. Чепурна О.В.
  3. Кузьменко Г.Ю.
  4. Токарчук А.В.
  5. Зіновєєва О.В.
  6. Асламова Л.В.
  7. Чайка В.О. (за сумісництвом)
  8. Тягунова М.В.
  9. Морозов Ю.В.
  10. Пупченко С.А. (за сумісництвом)

ПЦК фізкультурних дисциплін:

  1. Гордій А.В. - голова комісії
  2. Овсяніков Г.М.
  3. Бульба П.І.
  4. Столяр А.Ю.
  5. Малий О.Р.
  6. Розов Д.Р.
  7. Науменко О.І.
  8. Зінченко О.М.
  9. Галантюк Т.О.

ПЦК металургійних дисциплін:

  1. Калініченко О.О. - голова комісії
  2. Дяченко О.О.
  3. Горбаненко К.В.
  4. Тарасенко О.І.
  5. Солокова О.М.
  6. Сохрякова Т.В. - сумісник
  7. Чайка В.О.
  8. Пупченко С.А.
  9. Соловйова Т.М.
  10. Капустян О.Є. - сумісник
  11. Завгородня Т.В. (за сумісництвом)

ПЦК авіаконструкторських дисциплін:

  1. Кравчук Ю.С. - голова комісії
  2. Задорожний В.М.
  3. Гармаш О.В.
  4. Мещерякова Л.І.
  5. Шипкова С.В.
  6. Маркова Є.О.
  7. Одуєва Н.М.
  8. Шкробатько О.О.
  9. Панкєєва А.А.
  10. Коровай О.В.
  11. Компанієць – сумісник
  12. Складанна К.І.

ПЦК спецтехнологічних дисциплін:

  1. Рубашко І.В. – голова комісії
  2. Рудик Н.Г.
  3. Макарова Д.Ю.
  4. Дудников О.С.
  5. Ізвекова К.С. - сумісник
  6. Касьміна І.П.
  7. Білозуб Л.В.

ПЦК економічних дисциплін:

  1. Рожковська О.В.– голова комісії
  2. Присяжна В.Ю.
  3. Самойленко Л.М.
  4. Дмитренко О.О.
  5. Богдан Ю.М.
  6. Лєвіна Н.В. - сумісник

ПЦК комп’ютерних дисциплін:

  1. Мінакова О.В. – голова комісії
  2. Попова Н.І.
  3. Каулька О.А.
  4. Мітін В.П.
  5. Ткаченко В.О.
  6. Ковальова В.П.
  7. Арутюнян В.Є.
  8. Шумада Р.Я.- сумісник
  9. Смирнова А.В.
  10. Роменська А.С.
  11. Тверденко А.В.
  12. Бутріна Т.В.
  13. Зіненко Є.О.- сумісник
  14. Мелешко А.В.

ПЦК електротехнічних дисциплін:

  1. Влязлов А.Є.– голова комісії
  2. Підопригора О.А.
  3. Сніжко В.І.
  4. Ткаленко В.М.
  5. Юрченко Г.Г.
  6. Макарова Д.Ю. (за сумісництвом)
  7. Столяр А.Ю. (за сумісництвом)
  8. Складанна К.І. (за сумісництвом)

 


^