Липень 2017
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн

Гуртожиток

 
Увага!
Поселення в гуртожиток відбудеться (на 1- поверсі головного корпусу)
(обов’язково бути батькам)
25 серпня з 9-00 - I курс (вступники)
26 серпня з 9-00II курс ( та добір вступників на базі 11-ти класів)
27 серпня з 9-00 – III- IV, V курси
Документи для поселення в гуртожиток:
при собі мати
1. 3 фотографії (3/4)
2. Паспорт або свідоцтво про народження – оригінал
3. Копію паспорта або свідоцтва про народження
4. Довідка про проходження інструктажу з використання газових приладів ( за місцем проживання або за адресою: м. Запоріжжя, вул. Правди, 49; т. 34-23-72)
5. Довідку про проходження флюорографії, результати аналізу на яйцеглист
6. Військовий білет (приписне свідоцтво) - оригінал
7. Квитанція про оплату ( або сплатити у день поселення) за гуртожиток (за семестр –1100 гривень)
Документи, що заповнюються у коледжі:
Батьками:
1. Договір на проживання(заповнюють батьки в ЗАК; при собі батькам мати паспорт)
Студентом:
2. Заява (заповнюється у коледжі)

 
 
Навчання світло! І до нього потрібно прагнути, але що робити, коли живеш далеко від улюбленого навчального закладу? Знімати квартиру, жити у друзів або навіть ночувати в спортзалі? Варіант, але куди краще в гуртожитку. Знайти гуртожиток Запорізького авіаційного коледжу можна за такою адресою: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 50 - зупинка громадського транспорту «Гарнізонна». Вдале розташування гуртожитку дозволяє буквально за 10 хвилин бути біля дверей головного корпусу, в цьому є свої переваги.

Гуртожиток являє собою дев'ятиповерховий будинок з блочною системою. На одному блоці знаходиться вісім житлових кімнат, а також кухня та санвузол з туалетом і душовою кімнатою.

Студенти самостійно стежать за порядком та охайністю в своїх кімнатах, щочетверга проводиться контроль та оцінювання якості прибирання кімнат.

У гуртожитку працюють: завідувач, вихователь, кастелянша, три охоронці від ЧОП «ФОРПОСТ», прибиральниці, двірник, слюсар, електрик.

Також щоб забезпечити порядок і не дати стороннім особам потрапити на територію гуртожитку, на першому поверсі працює охоронець, який пропускає лише за перепустками.

Студенти розселяються по кімнатах, в кожній кімнаті є холодильник, ліжка, тумби і шафи. На шостому поверсі знаходиться комфортна, затишна кімната для занять, в якій є можливість виходу в Інтернет.

У вільний час студенти мають можливість відвідати тенісний та атлетичний зали, що знаходиться на першому поверсі гуртожитку.

У гуртожитку працює студентська рада, що складається з голови студентської ради гуртожитку і старост поверхів. Ними ведеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів.

Гуртожиток подібно бджолиному вулику, всі хто живе в ньому, нерозривно пов'язані між собою: дружбою, взаємодопомогою, проведенням часу. Лише в гуртожитку можна скуштувати самостійного життя, отримати необхідні навички самостійності і просто цікаво і класно провести час.
 


^