Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Травень 2019
1Ср2Чт3Пт4Сб5Нд6Пн7Вт8Ср9Чт10Пт11Сб12Нд13Пн14Вт15Ср16Чт17Пт18Сб19Нд20Пн21Вт22Ср23Чт24Пт25Сб26Нд27Пн28Вт29Ср30Чт31Пт

Тиждень ПЦК філологічних дисциплін

 

З 19.02.2018 по 23.02.2018 року

у коледжі відбувся тиждень англійської мови

 

Програму було розподілено на кожен день. Першим пунктом тижня було проведення викладачами іноземної мови Матюк О.Г. та Смирновою О.А. Всеукраїнської гри з англійської мови «Puzzle-2018» для студентів І-ІІ курсів.

Олімпіада з англійської мови серед студентів першого та другого курсу була наступним етапом. Завданням олімпіади було аудіювання з подальшим переказом тексту та виконанням тестів. Викладачі Шевченко О.Ф, Кривоспицька О.О., Пачева І.Ю. провели олімпіаду та виявили найкращих серед багатьох обдарованих студентів.

Наступного дня відбулась виставка стіннівок за темою : «Modern Trends in …» та виставка рефератів та презентацій студентів 2 курсу за фахом. Демонстрація відбувалась у холі з використанням ноутбука. Був показаний широкий спектр інтересів студентів та їх здібності з англійської мови. (Cмирнова, Кривоспицька).

В рамках тижня викладач Пачева І.Ю. провела відкритий виховний захід : «Рок музика XX сторіччя». Студенти демонстрували свої знання з англійської мови, розважили глядачів англійськими піснями та грою на музичних інструментах.

Підвели підсумки тижня нагородженням грамотами переможців Олімпіади. Таким чином,у рамках тижня англійської мови викладачі доклали зусиль, щоб підвищити зацікавленість студентів до вивчення дисципліни.


 

 

 

«Шевченко-наш. Він для усіх століть»

Щороку Україна і світ відзначають річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка-геніального поета,видатного художника,громадського діяча,етнографа.Наш заклад теж залучився до вшанування пам’яті великого сина України.

6 березня 2018 р.було підготовлено та проведено викладачами Волковою С.М.,Романовою Ю.О. літературний захід «Шевченко-наш. Він для усіх століть».

Перед початком заходу всі присутні мали можливість оглянути книжкову виставку «Велич Шевченкового слова»,яка була представлена в фойє коледжу.

У святі взяли участь студенти 1 та 2 курсів ЗАКу : Смілик Дар’я, Федорова Олександра, Фодорожнюк Дмитро, Дегтярьов Павло, Панаріна Сніжана, Кабанов Влад та ін.(КІ-17,КІ-16,КН-17,АКТ-17-3,ПМ-16).

Декламування поезій,пронизаних любов’ю до рідного краю, виконання народної мелодії на баяні(Дрига О.), інформація про художню творчість Кобзаря , виставка стіннівок - все це допомогло знов згадати людину, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.

На завершення свята Кот Є. прочитала вірш «Заповіт».

Тож пам’ятаймо заповіт Траса Григоровича Шевченка бути єдиною дружньою родиною!

 

 

 


 

Тиждень ПЦК фiлологiчних дисциплiн 

 

Листопад 2017

9 листопада 2017 року в авіаційному коледжі викладачами ПЦК філологічних дисциплін було розпочато заходи , присвячені Дню української мови та писемності.

Студенти 1-2 курсу долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.

Для студентів 2 курсу було проведено олімпіаду знавців рідної мви з метою визначення найкращих для подальшої участі у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка та Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика.

Протягом тижня діяла виставка стіннівок «Збережемо у віках рідну мову».

Учасники гуртка «Світлиця» під керівництвом викладача української мови Шмиголь Р.А. розповіли про життя і діяльність святого, письменника, літописця Києво-Печерського монастиря -Преподобного Нестора Літописця. Студенти підготували стінгазети, реферати, презентації, розповіді. Заходи пойшли в дружній та святковій обстановці, студентів ще раз закликали любити та шанувати українську мову.

13 листопада викладачем ПЦК філологічних дисциплін Волковою С. М. було проведено захід «Крізь зболений час і духовні руїни, вертайсь, рідно мово, в Україну!» Увазі молоді був представлений документальниий фільм про створення слов’янського алфавіту. Понад 30 студентів прийняли безпосередню участь у заході.

Ведучими свята стали Щербак Артем та Дегтярьов Павло.Студенти групи АКТ17-3 підготували усний журнал про складний та довгий шлях формування українського правопису. У залі линув сміх та мелодія українського слова: сценка з « Кайдашевої сім’ї» у виконанні Корякіної В. та Кабанова В. не могла не зачепити глядача своєю оригінальністю.

Низка поезій В. Симоненка, Л.Костенко, О. Пахльовської, Л. Кисільова, Я. Щоголева у виконанні найкращих читців( Гончаренко М., Фодорожнюк Д., Вакуленко Я., Кузьмінова І) налаштувала на ліричний настрій. Студенти групи АКТ-16-2 продемонстрували обряд літнього циклу « Зажинки. Жнива. Обжинки.»

Дівчата групи КН-17 ( Паршина Д., Смілик Д., Притула К., Козак Г.) підготували танок з вінками. На святі панувала весела, доброзичлива атмосфера.. Подібні заходи урізноманітнюють сірі будні, збагачують духовно та надихають на нові звершення. Хай рідне слово об’єднує нас та завжди буде обеоегом та духовним джерелом життя.

 

 

 


2016р.
 

 2015р.

 


^