Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Травень 2021
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн

Тиждень ПЦК економічних дисциплін

12 – 16 грудня 2016 року було проведено тиждень ПЦК економічних дисциплін.


В середині грудня майже все доросле студентство авіаційного коледжу занурилось у безмежний економічний океан. Студенти – випускники протягом тижня розповідали, дискутували, сперечались та навіть малювали все те, що стосується сучасної економічної економіки.

Зранку 12-го грудня на 1-му поверсі коледжу були представлені стіннівки, за темою «Я і економіка». Студенти груп ОМ – 13 2/9Д та ОМ – 13 1/9Д досить творчо підішли до розкриття встановленої теми. Були представлені роботи, в яких зображено процес отримання заробітної плати, можливості кар’єрного зростання, відображення ставлення працівників до виконання трудових обов’язків. Всі стіннівки були яскраві, тематичні та мали освітній характер. Особливо творчими виявилися роботи: Тарана Миколи, Сап’ян Костянтина, Міщенко Олени (всі група ОМ – 13 2/9Д).

У вівторок 13 – го грудня всі бажаючи мали нагоду діз0нались про те, що «Життя – найвища цінність», відвідавши відкритий захід групи ОМ – 14 2/9Д під керівництвом викладача Дмитренко О. О.

14 – го грудня студенти спеціальності авіаційні двигуни 4-го курсу розповідали про «Сучасні тенденції розвитку менеджменту авіаційної промисловості». Юнаки та дівчата з характерною для груп АД відповідальністю та творчим вогником підійшли до розкриття теми творчих робіт. Вони розповідали про особливості управління в різноманітних авіакомпаніях та підприємствах авіаційної промисловості в різних куточках світу та перспективи розвитку в нашій країні. Всі роботи були дуже цікаві, інформативні та зроблені з досить високим натхненням. Найкращими виявилися роботи студентів групи АД – 13 1/9Д – Джаббарова Рустама та Леонова Владислава, Шевченко Аліни та Куриленко Едуарда, Поволоцького Дмитра, Квятковського Костянтина, Калінова Артема та Рясного Андрія.

В четвер дівчата – випускниці спеціальності «Економіка підприємства» під керівництвом викладача Богдана Ю.М. дискутували з приводу «Сучасних економічних інновацій». Були обговорені різноманітні варіанти економічних інновацій та їх реалізація на території нашої країни та в світі.

Наприкінці тижня були підведені підсумки.


^