Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Травень 2019
1Ср2Чт3Пт4Сб5Нд6Пн7Вт8Ср9Чт10Пт11Сб12Нд13Пн14Вт15Ср16Чт17Пт18Сб19Нд20Пн21Вт22Ср23Чт24Пт25Сб26Нд27Пн28Вт29Ср30Чт31Пт

Тиждень ПЦК комп'ютерних дисциплін

З 31 червня по 7  серпня  2016  року відбувалися змагання у Всеукраїнській Літній студентській школі з програмування, яка проходила на базі ДВНЗ Ужгородського національного університету.

Участь у школі приймали команди із вищих навчальних закладів України. На навчання з’їхались студенти 20 університетів країни, зібралася найобдарованіша молодь – переможці та призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад.

З Запорізького авіаційного коледжу були направлені студенти ЗАК спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів" Захорольський Максим, Горлов Кирило, Ковальов Роман, в супроводі керівника команди ArtOfIDE - викладача ЗАК Ковальової В.П.

Важливим аспектом роботи школи були лекційні курси, які проводилися чемпіонами та учасниками міжнародних етапів олімпіад із програмування по типу ACM/ICPC,  про методи програмування.

Під час навчання у школі з програмування відбувалися: контести, на яких учасникам потрібно було розв’язувати до 10 задач на протязі 4-х годин,  розбори задач із детальним поясненням процесу розв’язування. У кожній із зазначених номінації рейтинг команди визначався окремо. Переможець за результатами основного туру та довирішення визначався за правилами АСМ (штрафний час у довирішенні визначатиметься  лише за кількістю спроб без  врахування часу відправлення задач). Найкраще з точки зору автора рішення обиратилося автором із власних міркувань

Учасники команди ArtOfIDE показали відмінні знання і високий рівень підготовки. Незважаючи на те, що для першої і для другої ліги завдання були однакові, по кожній темі хлопці вирішили по кілька завдань. Але далеко не всі рішення зараховувалися сервером, навіть з кількох спроб після виправлення і оптимізації, в основному, через затримку часу виконання. Це був їх перший досвід, а також дуже серйозна конкуренцію серед студентів кращих ВУЗів країни, але серед студентів коледжів, які взяли участь в школі команда ArtOfIDE ЗАК виявилась першою. Особливо відзначився капітан команди Захорольський Максим, який вирішив більшу частину завдань, виконаних командою і прийнятої сервером.

Було б неправильно представляти школу як суцільну роботу за комп'ютером. Часу вистачало і на спорт і на майстер-клас і на екскурсії по місту. Ужгород з його більш ніж тисячолітньою історією - один з найдавніших і найкрасивіших міст не тільки України, але і Європи. Старовинна архітектура, маленькі кав'ярні, потопаючі в цвіту японських сакур і магнолій, атмосфера романтики, легенд і привидів. Місто, куди приїжджають загадувати заповітні бажання.
 


^