Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Серпень 2021
1Нд2Пн3Вт4Ср5Чт6Пт7Сб8Нд9Пн10Вт11Ср12Чт13Пт14Сб15Нд16Пн17Вт18Ср19Чт20Пт21Сб22Нд23Пн24Вт25Ср26Чт27Пт28Сб29Нд30Пн31Вт

2019-2020 н.р.

19 січня 2020 року учасники гуртка "Світлиця" були присутні на міському святі "Водохреща-2020", яке відбулося на Набережній, де Митрополит Запорізький Лука разом з іншими священиками провели обряд освячення води. Далі всі бажаючі змогли зануритись у хрещенську воду і очиститися від усіх гріхів, і набратися здоров'я. Серед учасників нашого гуртка теж був сміливець, це Дзюба Тимур (гр. КН-18), який вже третій рік на Водохрещу купається. Ми всі разом його благословили і підтримали.

 У цей день стається диво: освячена вода стає корисною, живлющою, священною, допомогає кожному змінити себе і зміцнити свій дух!

 

 


У Запорізькому авіаційному коледжі ім.О.Г. Івченка відбулося свято "Різдво-2020". Ранком, 14 січня учасники гуртка "Світлиця" (керівник Шмиголь Раїса Андріївна) привітали всіх, хто спішив на заняття у вестибюлі коледжу з 8:30 до 9:00. Далі попосівали у всіх аудиторіях, привітали студентів і викладачів, і побажали в щастю-здоров'ю многі літа проживати, а по смерті царство небесне оглядати! Студентам успіхів у навчанні, вікладачам-підвищення зарплати. Дай Боже!


 


 

Збережемо світ таким, яким його створила природа!

Саме під таким гаслом члени еколого- натуралістичного гуртка «Природа і екологія» (керівник Завгородня Т.В.) в рамках Всеукраїнського екологічного конкурсу "Мала річка моєї Батьківщини" ініціювали організацію масштабної екологічної акції по розчищенню частини русла р. Суха Московка та її берегів, що протікає територією Запорізького ботанічного саду.

Стан річки сьогодні є критичним. Без допомоги людини вона приречена на повне зникнення!

До участі в акції, що відбулась в травні 2019р., було залучено більше 50 студентів Запорізького авіаційного коледжу (групи КН-18 та АКТ- 17-3 (сьогодні АКТ-17-1)) !!!

Під час акції водночас було проведено гідрохімічний і гідробіологічний аналіз річки (консультант Солокова О. М.) та визначені основні гідрологічні параметри ріки. Результати дослідження представлені на Всеукраїнському конкурсі "Мала річка моєї Батьківщини" та загальноміській екологічній конференції, що щорічно проходить на базі Запорізького Міського ботанічного саду.


А в жовтні студенти ЗАК взяли участь ще в одній екологічній акції!

З завзяттям та щирим ентузіазмом гуртківці разом із студентами коледжу гр. АКТ-19-3 відгукнулись на запрошення взяти участь в благодійній акції «Від серця до серця» по благоустрою дитячого майданчику для дітей з особливими потребами на території ботанічного саду. Будівництво здійснюється в рамках проекту соціальних ініціатив «Ми – це місто».

Студенти допомогли будівельника розчистити територію навкруги майданчику від осінньої листви та гілок!

 

 

Разом з тим гуртківці систематично беруть участь в озелененні коледжу!!!

Врятувати природу може тільки людина!!!27 вересня, у виставковому комплексі "Козак-палас" проходив міжнародний IT Forum. International IT Forum 2019 - це захід міжнародного масштабу для бізнесменів, IT фахівців і людей, що цікавляться даним напрямком.

Головною метою було показати доступність і зручність використання цифрових змін, а так само популяризація впровадження новітніх технологій. Для зручності відвідувачів, організатори представили 3 зони локації:

1. Панельна дискусія була спрямована на діджіталізацію в державі;

2. Виступ спікерів світового рівня, які ділилися своїм досвідом впровадження сучасних трендів в сферу іннновацій;

3. Інтерактивна виставкова зона - це 2000 кв.м. самий сучасних цифрових розробок.

Студенти Запорізького авіаційного коледжу комп'ютерних спеціальностей (КН-18 і КІ-18/1) так само відвідали IT Forum. Основна увага студентів була прив'язана до інтерактивної виставкової зони, де вони змогли не тільки побачити а й доторкнутися до smart-технологій.

Найбільше запам'ятовуються локаціями для студентів стали локації робототехніки, вертуально і додаткової раельності, безпілотних технологій, автоматизації smart-технологій і багато інших. International IT Forum 2019 дав прекрасну можливість студентам коледжу розширити кругозір возможнойстей своєї майбутньої професії, побачити і поспілкуватися з професіоналами різних напрямків і визначитися з подальшим видом діяльності в сфері IT-технологій.

 
 

13-14 вересня 2019 в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який одночасно є чвертьфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ICPC у Південному регіоні. Зазначимо, що ICPC - це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс програмування у світі.

Взяти участь у змаганні приїхали команди з південних регіонів України: Запорізької, Херсонської, Миколаївської  та Одеської областей. Окрім університетів України на олімпіаді був представлений наш коледж командною трьох осіб (Вакуленко Ярослав, Посипайло Ілля, Дашкевич Володимир) під керівництвом викладача Ковальової Вікторії Петрівни.

Учасники проявили знання технологій, алгоритмів та мов програмування, вміння працювати в команді та розподіляти час і задачі, що є дуже важливим в роботі програміста.
   


 
День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте і відповідальне водночас. Свято, яке споконвіку об’єднує всю українську громаду.
2 вересня 2019 року Запорізький авіаційний коледж урочисто вітав у своїх стінах нове поповнення – студентів 1 курсу.
З найкрашими побажаннями студентів привітали адміністрація коледжу, гості, викладачі та студенти 4 курсу, що передали естафету та побажали майбутніх успіхів.


^