Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Жовтень 2019
1Вт2Ср3Чт4Пт5Сб6Нд7Пн8Вт9Ср10Чт11Пт12Сб13Нд14Пн15Вт16Ср17Чт18Пт19Сб20Нд21Пн22Вт23Ср24Чт25Пт26Сб27Нд28Пн29Вт30Ср31Чт

2019-2020 н.р.

 
 


27 вересня, у виставковому комплексі "Козак-палас" проходив міжнародний IT Forum. International IT Forum 2019 - це захід міжнародного масштабу для бізнесменів, IT фахівців і людей, що цікавляться даним напрямком.

Головною метою було показати доступність і зручність використання цифрових змін, а так само популяризація впровадження новітніх технологій. Для зручності відвідувачів, організатори представили 3 зони локації:

1. Панельна дискусія була спрямована на діджіталізацію в державі;

2. Виступ спікерів світового рівня, які ділилися своїм досвідом впровадження сучасних трендів в сферу іннновацій;

3. Інтерактивна виставкова зона - це 2000 кв.м. самий сучасних цифрових розробок.

Студенти Запорізького авіаційного коледжу комп'ютерних спеціальностей (КН-18 і КІ-18/1) так само відвідали IT Forum. Основна увага студентів була прив'язана до інтерактивної виставкової зони, де вони змогли не тільки побачити а й доторкнутися до smart-технологій.

Найбільше запам'ятовуються локаціями для студентів стали локації робототехніки, вертуально і додаткової раельності, безпілотних технологій, автоматизації smart-технологій і багато інших. International IT Forum 2019 дав прекрасну можливість студентам коледжу розширити кругозір возможнойстей своєї майбутньої професії, побачити і поспілкуватися з професіоналами різних напрямків і визначитися з подальшим видом діяльності в сфері IT-технологій.

 


	

 

13-14 вересня 2019 в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який одночасно є чвертьфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ICPC у Південному регіоні. Зазначимо, що ICPC - це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс програмування у світі.

Взяти участь у змаганні приїхали команди з південних регіонів України: Запорізької, Херсонської, Миколаївської  та Одеської областей. Окрім університетів України на олімпіаді був представлений наш коледж командною трьох осіб (Вакуленко Ярослав, Посипайло Ілля, Дашкевич Володимир) під керівництвом викладача Ковальової Вікторії Петрівни.

Учасники проявили знання технологій, алгоритмів та мов програмування, вміння працювати в команді та розподіляти час і задачі, що є дуже важливим в роботі програміста.
   


 
День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте і відповідальне водночас. Свято, яке споконвіку об’єднує всю українську громаду.
2 вересня 2019 року Запорізький авіаційний коледж урочисто вітав у своїх стінах нове поповнення – студентів 1 курсу.
З найкрашими побажаннями студентів привітали адміністрація коледжу, гості, викладачі та студенти 4 курсу, що передали естафету та побажали майбутніх успіхів.


^