Запорізький авіаційний коледж
Економіка
Комп'ютерна інженерія
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Прикладна механіка
Металургія
Галузеве машинобудування
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Травень 2021
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн

2018-2019 н.р.

 

 

12 квітня 2019 р. в Запорізькому авіаційному коледжі відбувся  традиційний виступ команд КВК, присвячений Дню авіації та космонавтики». У змаганні із гумору, жартів та гарного настрою взяли участь студенти ІІІ курсу спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».

Команда «Зальотчики» була представлена студентами групи АКТ-16-1 та команду «Клуб анонімних АКТешників» представляли студенти груп АКТ-16-2 та АКТ-16-3.

Непередбачувані сюрпризи, оригінальні жарти, море гумору та позитивних емоцій дарували глядачам та журі учасники протягом чотирьох конкурсів: «Привітання», «Розминка-імпровізація», «Домашнє завдання» за темою «50 відтінків авіації»  та «Відео-конкурс - «Наше життя в коледжі»».

Інтрига наростала з кожним виступом і з різницею всього в 0,1 бала перемогу таки здобула збірна команда «Клуб анонімних АКТешників».

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за чудово підготовлені виступи!

 

 

У цьому році минає 205 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Протягом кількох днів у фойє коледжу була проведена виставка до дня народження поета. На ній представлені літературні твори, які показують митця творцем епічних поем, глибоким ліриком і видатним драматургом.  Викладач української мови Шмиголь Р.А. розповіла студентам про життєву долю поета.

Вже багато років пройшло, як перестало битися благородне, мужнє серце геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка. Але світлий образ великого Кобзаря – безсмертний, як і сам народ, що породив його.

 


 

19 січня 2019 року за народними звичаями відзначається Хрещення Господнє, або Водохрещення, або Богоявлення. У цей день уся вода якимсь дивним чином, Божою силою, освячується скрізь.

Здавна люди вірили в чудодійну силу води – це оновлення, очищення душі і початок нового.

Студенти авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка, учасники гуртка "Світлиця” (керівник Шмиголь Раїса Андріївна) теж взяли участь у святковому Богослужінні і освяченні води на центральній набережні міста Запоріжжя. Воду освячував сам Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука.

На це свято прийшло багато віруючих людей і ті, хто щороку, в цей день очищає себе купанням.

 

 

 


 

20 листопада студенти групи КН-16 Луцишин М.В., Ковальова Г.М., Підгорна Ю.Ю., Калюжний І.К. під керівництвом викладача філософії Гузенкова С.І. взяли участь у фестивалі філософії «Філософія Сходу. Проблема миру та толерантності». Учасники команди змогли проявити свої знання та креативність в різних конкурсах, здобули корисний досвід та були нагороджені грамотою за перемогу у номінації «Філософська перспектива», а також отримали солодкі подарунки.
 

 

В Україні Хеловін став популярним лише кілька років тому, але в цьому році і наші студенти вирішили долучитись до стародавньої кельтської традиції.

31 жовтня актову залу було не впізнати: ярмарок з чудернацькими смаколиками, містичні маски, «ліхтарі Джека», майстерно вирізані з гарбузів та карнавальні костюми стали яскравої символіко святково-страхітливої вечірки, організованої Студрадою коледжу.

І хоча суть цього стародавнього свята спрямована на те, щоб умилостивити душі покійних і переконати їх не чинити зла живим, молодь із задоволенням змогла побешкетувати, "перейти на бік зла" і просто повеселитись.

 


 

22 жовтня в коледжі відбувся незвичний захід – інтерактивна гра «Вибір професії»  метою якого було поширення інформації про професії, які є в нашому навчальному закладі.

У грі приймали участь учні 9- х класів  65 школи,77  школи, 12 школи  та НВК «ВИБІР».

 

 


 

11 жовтня студенти Запорізького авіаційного коледжу підготували для викладачів концертну програму, насичену жартівливими сценками, яскравими художніми номерами і навіть виступом фокусника, вітаючи своїх улюблених педагогів із Днем працівників освіти. Традиційною прикрасою актової зали під час урочистостей стала виставка осінніх композицій, справа рук студентів 1-2 курсу.

Привітав освітян і директор коледжу Дудников О.С. та з нагоди професійного свята вручив викладачам грамоти за сумлінну працю та вагомий внесок у виховання молоді.

 

 


 

Кожного року в Запорізькому авіаційному коледжі проводится тематична виховна година «Діалог поколінь», присвячена подіям Другої світової війни.

8 жовтня 2018 року до нас завітав ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій Репешко Володимир. Коли війна прийшла в Запоріжжя, йому ледь виповнилося п’ятнадцять. Він був розвідником і зв’язковим у партизанському загоні. Нелегкими спогадами про жахливі події воєнних часів ветеран поділився із молоддю авіаколеджу. 
 

29 вересня у парку культури і відпочинку «Дубовий Гай» відбувся профорієнтаційний інтерактивний захід «Місто професій». Запорізький авіаційний коледж також прийняв активну участь у цьому заході. Мета заходу — сформувати у молоді свідомий вибір майбутньої професії. Наш коледж отримав можливість розказати та ознайомити учнів міста та області зі своїми  спеціальностями.

 


В дружній та веселій атмосфері 17 вересня пройшли традиційні спортивні змагання для першокурсників «Веселі старти». Учасники проявляли справжню козацьку спритність, силу, командний дух та волю до перемоги. Переможців відзначили грамотами та солодкими призами. 

 

 

 


 

День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте і відповідальне водночас. Свято, яке споконвіку об’єднує всю українську громаду.

3 вересня 2018 року Запорізький авіаційний коледж урочисто вітав у своїх стінах нове поповнення – студентів 1 курсу. З найкрашими побажаннями студентів привітали адміністрація коледжу, викладачі та студенти 4 курсу, що передали естафету та побажали майбутніх успіхів.

 

 

 ^